Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Krótka prezentacja możliwości, jakie są dostępne podczas organizacji rodzinnej imprezy.

Aktualności

Organizacja okolicznościowej imprezy w mieszkaniu jest ciekawym rozwiązaniem, lecz będzie wymagać dużo pracy podczas przygotowań. Na pewno dużym plusem są finanse, bo w praktyce ponosić się będzie tylko koszty napojów oraz posiłków.

Nakładanie posiłków - Catering w Poznaniu
Author: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Source: http://www.flickr.com
Lecz trzeba będzie z kolei te wszystkie posiłki przyrządzić, a w przypadku imprezy na kilkanaście osób trochę się jednak z tego zrobi. Dochodzi do tego jeszcze obsłużenie imprezy, i wysprzątanie na koniec, i często okazuje się, że ktoś nie bierze w ogóle udziału we wszystkim, a cały czas przesiaduje w kuchni. Jednak jeżeli ktoś chce zaplanować takie przyjęcie we własnym domu, i aktywnie brać w nim udział, to parę możliwości na rozwiązanie sytuacji będzie miał. Przykładowo może zatrudnić kucharza i kelnera, udostępnić im kuchnię i oni będą się zajmować całą obsługą kulinarną. Innym rozwiązaniem jest zamówienie już gotowych posiłków, zrobionych przez jakąś restaurację i dostarczonych w ustalonym czasie. catering Poznań ma jeszcze ten jeden plus, że w dużej mierze odpadnie jeszcze konieczność czasochłonnego sprzątania po wszystkim.

Drugim rozwiązaniem na organizację tego typu imprezy będzie zarezerwowanie jakieś restauracji czy sali bankietowej. Niewątpliwie będzie to rozwiązanie dużo bardziej wygodne, choć nieco kosztowniejsze. Największym jego plusem jest brak długich przygotowań przed imprezą i konieczności posprzątania po niej. Wystarczy umówić się na konkretną godzinę w ustalonym, przyjechać, a wszystko zostanie załatwione przez obsługę. Koszty zapewne będą nieco wyższe, bo w przypadku chrzcin, komunii czy stypy Poznań liczyć się trzeba z wydatkiem co najmniej kilkudziesięciu złotych za osobę.

Dlatego też warto sobie to wszystko przeliczyć, czy się będzie w ogóle komuś opłacało zabierać za przygotowania w domu. Dwa dni na gotowanie, większa część imprezy w kuchni i potem dzień porządków to jednak norma przy samodzielnym robieniu wszystkiego. Dużo upraszcza wszystko, lecz podnosi w pewien sposób koszty cateringu, za to najwygodniejszym rozwiązaniem jest jednak wynajem jakiegoś lokalu.