Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Samochody używane mamy możliwość odnaleźć na różnych ogłoszeniach. Ogłoszenia motoryzacyjne notorycznie się przemieniają

Aktualności

Coraz więcej osób decyduje się zakupić samochód. To całkiem naturalne, bo posiadanie własnego pojazdu wiąże się z ogromnym komfortem i ewentualnością jeżdżenia wszędzie, gdzie tylko ma się ochotę. Zakup wozu jest znaczącą inwestycją, na którą niejednokrotnie oszczędza się przez naprawdę długi okres. Pomimo to trzeba zainwestować w lepszej klasy pojazd, nawet jeśli miałby okazać się używany, bo wtedy bez wątpienia posłuży nam dłużej.

W policyjnej bazie danych jest możliwość sprawdzić, czy samochody osobowe (odsyłam tutaj) o danym numerze VIN nie widnieją jako kradzione. Nieufność winny wzbudzić każde zmiany koloru lakieru, pofalowane płaszczyzny blach, różne wyklejki zakrywające oznaki klepania, czy też rozciągania blach, w szczególności na progach i słupkach, nierówne luki pomiędzy składnikami, nieoryginalne elementy, ślady farby na uszczelkach, lub szybach, czy warstwy szpachli. Te ostatnie można znaleźć prostym urządzeniem do analizowania grubości lakieru, kosztującym kilkadziesiąt złotych.

Samochód
Author: bertknot
Source: http://www.flickr.com
Sprawdźmy które samochody idealnie się trzymają
Jeżeli chcemy mieć pewność, że nasz pojazd pomimo swoich lat wiele będzie w stanie jeszcze przejechać, to koniecznie powinniśmy poczytać o nich oceny. Jedynie w ten sposób dowiemy się, w które wozy warto zainwestować, gdyż się nie psują pomimo upływu lat.

Author: TransformersMan
Source: http://www.flickr.com
Jak się okazuje, najczęściej wybieranymi samochodami używanymi nie są bynajmniej samochody osobowe, ale większe pojazdy - dla przykładu pojazdy dostawcze. Czemu tak się dzieje? Na pewno dlatego, że samochody - www.ciche-auto.pl - dostawcze są najczęściej stosunkowo drogie - a jeżeli ktoś przykładowo otwiera nową działalność gospodarczą, na pewno będzie takiego pojazdu wymagał. Jednocześnie właściwie każdy z nas zdaje sobie dobrze sprawę z tego, że otworzenie działalności gospodarczej wiąże się z tak wielkimi kosztami, że trzeba poszukiwać oszczędności wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Z drugiej strony samochody dostawcze nie muszą być eleganckie - bez wątpliwości nie dbamy o nie tak mocno jak o własne samochody osobowe. Z tego powodu zwykle nie przeszkadza nam, jeżeli pojazd dostawczy ma na przykład jakieś zarysowania - to znacząco zmniejsza wartość samochodu dlatego chcemy za niego mniej zapłacić. Samochody (ambro.pl/przewoz-aut-osobowych-z-belgii) osobowe z wyraźnymi zadrapaniami nie sprzedają się już tak dobrze.

Wybierając używany samochód, nie należy sugerować się jedynie ceną. Pożądane byłoby precyzyjnie sprawdzić czy samochód jest sprawny, czy nie posiada żadnych uszkodzeń, i także czy nie jest powypadkowy. Nie należałoby także kupować samochodu z niepewnego źródła.