Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Czym się cechują banery i roll-upy, dlaczego wykorzystuje się je tak często w reklamie.

Aktualności

Mimo faktu, że internetowa reklama jest coraz popularniejsza, to mimo wszystko tradycyjne formy nadal z dużym powodzeniem wykorzystuje się w niejednej sytuacji. Udając się przykładowo na jakąś konferencję, targi czy spotkanie promocyjne na pewno znacznie lepiej da sobie radę kolorowy, pokaźny roll-up, niż niewielki laptop z migającą reklamą.

Roll-up reklamowy przy wejściu na spotkanie
Author: Achim Hepp
Source: http://www.flickr.com
A że tego typu nośniki są bardzo tanie, łatwe w przygotowaniu i przewożeniu, to się zwyczajnie z nich często korzysta. Rollup składa się zaledwie z kilku elementów, czyli rolki, stojaka i nałożonej na nią reklamowej planszy. Dzięki temu jego rozłożenie zajmuje raptem parę chwil, a wymiana reklamy podobnie krótko. Poza tym całość nie waży więcej niż parę kilo i jest zapakowana w wygodną torbę, dzięki czemu nawet słabsi pracownicy bez problemów dadzą sobie radę z doniesieniem na miejsce i montażem. Dużym plusem tego nośnika reklamy jest także skuteczność. Na reklamie można bowiem wydrukować dowolną grafikę, a wszystko powinno być estetyczne i trwałe.

Podobną skuteczność i mobilność mają także banery reklamowe, one również są jednym ze standardowych i bardzo chętnie wykorzystywanych przy najróżniejszych promocjach nośnikiem. Bardzo dobrze będą się sprawdzać przy promowaniu najróżniejszych produktów i usług, lecz można za ich pomocą reklamować również najróżniejsze wydarzenia sportowe czy kulturalne. Tak naprawdę banery (druk banerów reklamowych) należą do jednej z tańszych metod reklamy, gdyż typowy koszt ich realizacji będzie wynosił kilkaset złotych, w zależności od rozmiaru i użytego materiału. Cechują się również naprawdę dużą trwałością, ponieważ są całkowicie odporne na działanie warunków pogodowych, a sposób produkcji gwarantuje, że wydrukowane obrazy wyglądają cały czas bardzo dobrze. Podobnie jak w przypadku rollupów, tanie banery - druk banerów reklamowych - reklamowe są bardzo łatwe do transportu.

Z racji tego, że składają się praktycznie z samej tkaniny, to szybko je można złożyć i zawieźć w inne miejsce. Niezwykle prosty jest też montaż, ponieważ zwyczajnie się je przywiązuje za pomocą odpowiednich linek i sznurków.