Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Nadciąga zima, zabezpiecz swoje biuro przed błotem!

Aktualności

Dzięki ulokowaniu w umiarkowanej strefie klimatycznej, Polska może się pochwalić różnorodnością pór roku. W rozróżnieniu od okresu, inne warunki klimatyczne dominują za naszym oknem. Z tego powodu, każdy z nas posiada kilka odmiennych par obuwia a także okryć wierzchnich, które pozwalają nam na zabezpieczenie się przed niesprzyjającymi temperaturami. Najcięższa jednak jest zima, bowiem w jej czasie, nie jedynie nasze kurtki powinny być bardzo grube, ale również musimy zabezpieczyć wnętrza domów przed zabłoceniem. Jeżeli prowadzisz własną firmę, zadbaj o wygodę pracy swoich podwładnych.

Mata wejściowa z humorem
Author: Oyvind Solstad
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty znacznie mocniej popularna jest dzierżawa mat wejściowych. Będzie to doskonałe rozwiązanie na czas wzmożonych opadów śniegu, mający miejsce od listopada do kwietnia. Tego rodzaju wyposażenie nie jbędzie nam wcale potrzebne w czasie pozostałych pór roku, nawet bywa niewskazane, leżąc tylko i się kurząc. Dlatego dzierżawa mat wejściowych to rozwiązanie dla każdej osoby, która zatrudnia sporo pracowników, przynoszących dużo błota do pracy w czasie zimy. W pozostałym okresie roku, nie musimy przejmować się zagadnieniem. Także czyszczenie mat nie będzie na naszej głowie, bowiem agencja je nam dostarczająca również zajmuje się tą sprawą. Możemy wybrać maty każdego rozmiaru i koloru, najlepiej pasujące do naszego wnętrza.

Następnym, interesującym rozwiązaniem problemu błota, są kraty stalowe, usytuowane przed wejściem. Jest to rozwiązanie bardzo powszechne w lokalach, przez które każdego dnia przechodzą tysiące osób, roznosząc brud oraz wirusy. Jest to konstrukcja zamontowana na stałe, dlatego także latem będzie ułatwiać nam czyszczenie wnętrza, bowiem zmniejsza ona do minimum ilość wnoszonego do środka brudu. Kraty stalowe wbudowane są w podłogę, pod którą mieści się wnęka, do której trafiają wszelkie zanieczyszczenia występujące na podłodze. Sama obsługa jest nieskomplikowana - pod posadzką znajduje się szufladka, którą wysuwamy, wymiatając z wewnątrz wszelkie zanieczyszczenia. Samą kratę warto traktować wodą pod dużym ciśnieniem, gdyż dzięki temu najdokładniej ją oczyścimy.

Każda osoba, która posiada własne biuro, w którym zatrudnionych jest mnóstwo ludzi, na pewno w terminie zimowym musi zwiększyć środki wydawane na czyszczenie posadzek. Jednak aby je zmniejszyć, należy zastosować odpowiednie maty oraz kraty, które usytuowane przy wejściu, przechwycą cały brud z zewnątrz. Metoda ta jest szybka, prosta do wdrożenia oraz niedroga.