Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Urlop w Wietnamie dla niejednego podróżnego

Aktualności

Polacy ostatnimi laty przemieszczają się więcej niż kiedykolwiek przedtem. Nic w tym zaskakującego, ekonomia ma się znakomicie, ludzie coraz więcej zarabiają a ceny lotów z roku na rok są mniejsze. Zatem obecnie wiele ludzi ma kłopot z podjęciem decyzji, jakie miejsce pragnęliby odwiedzić w pierwszej kolejności. I wybierać jest w czym - Azja, Afryka, czy może jeszcze dalej? Współcześnie loty na takich odległościach są w zasięgu dłoni większości młodych Polaków. Jeśli pragniesz trochę się ogrzać w sezonie zimowym, musisz wybrać Azję, która z początku roku jest najprzyjemniejsza.

wczasy w Wietnamie
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Kilkanaście lat łatwych i szybkich wycieczek po Europie zaowocowało wzrostem zainteresowania o nieco dalsze destynacje. Wielkim hitem pośród podróżników stała się Azja, nieznany, egzotyczny kontynent, pełen niezwykłych państw i interesujących kultur. Na popularność Azji niebagatelny wpływ miała także łatwa dostępność biletów lotniczych i niska cena pożywienia i hoteli. Nagle okazało się, że za cenę dwutygodniowych wczasów z wyżywieniem na Helu można odwiedzić kilka egzotycznych azjatyckich krajów. Spośród nich naprawdę dużym zainteresowaniem cieszy się Wietnam, państwo w Południowo-Wschodniej Azji, które znane jest z uprawy kawy, herbaty, tytoniu czy ananasów. Jeśli marzy nam się podróż do Wietnamu, bez żadnego problemu znajdziemy bezpośrednie połączenia do stolicy tego kraju. Co ciekawe swoją pomoc zaoferuje nam również polski przewodnik w Wietnamie (na tej stronie odnajdziesz odpowiedź), dzięki czemu dobrze spożytkujemy czas w tym kraju i na własne oczy zobaczymy wszystkie najbardziej interesujące miejsca.

Wycieczka do Azji (zobacz koniecznie tę ofertę) na pewno będzie jedną z najważniejszych wypraw naszego życia. Zetknięcie się z tak inną od Europejskiej tradycją i poznanie zupełnie innych standardów życia pozwoli nam nabrać dystansu i docenić to, jak wygląda nasze codzienne życie.

Wakacje w Wietnamie
Author: Kuba Bożanowski
Source: http://www.flickr.com
Kiedy wybieramy się w tak dalekie oraz odmienne kulturowo miejsce, to bez wątpienia powinniśmy zadbać o to, by jak najwięcej się o nim dowiedzieć. Dlatego właśnie przewodnik po Wietnamie może nam się sprawdzić, mimo wszystko powinniśmy się zastanowić jaki ma on okazać się być. Czy starczy nam papierowa książeczka, którą wszędzie będziemy mieli szansę ze sobą zabrać i w której będzie zawartych wiele interesujących informacji? A może chcemy, by okazał się być to człowiek właściwie przyszykowany do tej roli, który jednocześnie będzie miał szansę nam powiedzieć sporo historii, których nie będziemy mieli w papierowym przewodniku? Potrzeba się dokładnie namyślić, jaki ten przewodnik po Wietnamie musi być, chociaż prawdę mówiąc najlepiej zrobimy, jeżeli będziemy inwestować w dwóch. Wtenczas wieczorem będziemy mogli poczytać o miejscach, które będziemy chcieli nawiedzić na drugi dzień, a podczas zwiedzania będziemy mieli szansę posłuchać historii, których rzeczywiście nie odnajdziemy w przewodniku.

Wczasy Wietnamie to najlepszy koncept dla każdej osoby, która nie lubi zimy i najmroźniejszy okres pragnie przetrwać w jakimś egzotycznym kraju. Wietnam sprawdzi się do tego najlepiej, bowiem spotkamy tam sporo interesujących zabytków, równocześnie będziemy mieli szansę wylegiwać się nad morzem.