Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Masz własny serwis samochodowy? Kup oprogramowanie.

Aktualności

W dzisiejszych czasach w praktycznie każdej dziedzinie życia nastąpiła ogromna cyfryzacja. W szkołach, nawet tych podstawowych, coraz częściej dzienniki nauczycielskie prowadzone są internetowo. Rubryka pacjentów w szpitalach jest prowadzona za pomocą nowoczesnego oprogramowania. Również mniejsze, niepubliczne sektory znacznie chętniej decydują się na najnowsze technologie. Prowadzisz swój serwis samochodowy, lub inny salon z dziedziny motoryzacyjnej? Również powinieneś zadbać o odpowiednie oprogramowanie.

Przodującym producentem tego typu aplikacji w Polsce, jest firma integra, której twórczość znajduje się w co czwartym salonie motoryzacyjnym. Nic w tym dziwnego, grupa ta bowiem, ma do zaoferowania niezwykle obszerny przekrój usług. Można tam zamówić spersonalizowany program do serwisu, w którym bez problemu będziemy w stanie prowadzić spis przeprowadzanych w naszym zakładzie reperacji. każdy z twoich klientów będzie miał u was swoje konto, w którym będą się mieściły wszelkie, potrzebne informacje na temat poszczególnych jego pojazdów, oraz historii przeprowadzanych reperacji. Również zarządcy sklepów z częściami wymiennymi mają czego poszukiwać w firmie Integra, bowiem świadczy ona również usługi w dziedzinie wytwarzania specjalistycznych programów do remanentów.

samochód - ogląd
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli ciekawi cię program do serwisu samochodowego, jednak boisz się że nie podoła on twoim oczekiwaniom? Nie potrzebnie, gdyż na stronie www firmy Integra, dostępnej także w polskiej wersji językowej, masz możliwość ściągnąć wersję testową programu, całkowicie bezpłatnie. Jeśli jesteś zadowolony z produktu, możesz nabyć go w wersji płytowej lub wirtualnej. Ta ostatnia opcja jest o wiele szybsza, gdyż program masz już do swojej dyspozycji jak tylko dokonasz zań płatności.

Czy ta tematyka przykuła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę (http://alwro.com.pl/obrobka-cieplna/hartowanie-ulepszanie-wyzarzanie-normalizowanie/), która odnosi się do omawianej sprawy, więc na pewno także Cię zaintryguje.

Nie wiesz, który typ aplikacji wybrać? Tutaj także przydatna będzie strona www firmy Integra. Każdy z oferowanych przez nią programów jest tam szczegółowo opisany, poza tym, odszukamy na tej witrynie bonusową, oddzielną sekcję z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli prowadzisz własny serwis samochodowy albo odmienny lokal powiązany z branżą motoryzacyjną, dobrze skorzystać z propozycji tej firmy. Jako przodująca marka na polu Europejskim, może pochwalić się dużym odsetkiem zadowolonych klientów - aplikacje z Integry posiada co czwarty warsztat w naszym kraju.