Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Świadczenia, które usprawniają transport

Aktualności

Na pewno każda osoba, jaka zarządza wielką firmą transportową, lub nawet ta, jaka posiada w swojej firmie przynajmniej kilka samochodów, z pewnością doskonale wie, z jak licznymi kłopotami się to wiąże. Na szczęście istnieje sporo rozwiązań, jakie mogą przyjść z pomocą właścicielom takich firm. Stosowane w nich nowoczesne technologie usprawnią każdy biznes.

kontrola paliwa
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Parę lat wstecz głośno było o nieprawidłowych zachowaniach wiążących się z paliwem - właściciele stacji paliwowych dolewali do benzyny wszelakie substancje, które zwiększyły jej objętość, czyli generowały większe zyski, ale znacząco wpływały na pogorszenie jakości paliwa. Ten proceder był dość popularny w całym kraju. Nie rozchodzi się tu jednakże tylko o samo oszukiwanie, lecz także jego niezwykle poważne następstwa. Z pewnością da się do nich wliczyć wszelkie usterki, które pojawiały w pojazdach, jakie tankowały chrzczone paliwo. Czasem były to naprawdę małe awarie, lecz czasem wielkie, które sprawiają, iż auto bez kosztownej naprawy nie nadaje się do użytkowania. Wiele firm z dziedziny transportu sporo to odczuło. Na szczęście od paru lat, tuż po tych incydentach, zmienione zostały przepisy związane z dostarczeniem paliw, Innowacyjna kontrola paliwa (czytaj więcej), jaką są zobowiązani przeprowadzać wszyscy dostawcy, sprawia, iż jakość paliwa mocno się poprawiła. Da się to zaobserwować nie jedynie dzięki fachowym badaniom laboratoryjnym, ale również podczas zwykłego użytkowania samochodów - jazda jest płynniejsza, a na jednym baku można zajechać znacznie dalej.

Mechanizmy, które ułatwiają prowadzenie interesu wiążącego się z transportem to nie jedynie wszelakie zasady, które dotyczą paliwa, to również nowoczesne urządzenia, jakie ułatwiają sprawowanie kontroli nad zatrudnianymi przez nas kierowcami. Dzięki nim możemy monitorować wszelakie trasy, jakie pokonują oraz na bieżąco sprawdzać ich lokalizację. Monitoring gps (zobacz więcej), bo to o niego chodzi wspaniale sprawdzi się w każdej firmie, gdzie niezbędne są częste podróże samochodami.

Jednak nie chodzi się tutaj jedynie o kontrolowanie pracowników, to jest ogromnie istotne z uwagi na sprawy wiążące się z bezpieczeństwem - za każdym razem w wypadku jakiejś awarii możemy błyskawicznie zlokalizować konkretny pojazd i wiemy, gdzie należy nadesłać wsparcie.