Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Usługi w banku trzeba wybierać bardzo starannie, aby rzeczywiście być potem zadowolonym z obsługi

Aktualności

Na krajowym rynku ciągle zjawiają się nowe instytucje bankowe oferujące różne pożyczki lub inne usługi finansowe. Tak duża liczba tego typu jednostek powoduje, że nie tak prosto wytypować najkorzystniejszą ofertę. Nim podejmie się współpracę z określonym bankiem, zawsze warto dobrze zaznajomić się z różnymi propozycjami, żeby wybrać tę najbardziej odpowiednią dla siebie.

Jeśli musi się wziąć kredyt


Dom w budowie
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com
Zaciąganie kredytów jest w naszym kraju dość powszechną praktyką, co jest powiązane z niskimi zarobkami oraz niemożnością zakupienia dóbr luksusowych za zarabiane środki. Popularne są kredyty mieszkaniowe, jak również mniejsze kredyty na różnorakie okoliczności. Nabycie domu bywa bardzo poważną inwestycją, która łączy się z wydaniem wielkiej sumy pieniędzy, więc to zupełnie naturalne, że w podobnych sytuacjach ciężko obyć się bez wsparcia ze strony banku. Przy zaciąganiu tego rodzaju kredytu, zawsze trzeba właściwie się namyśleć, ponieważ jest to znacznym zobowiązaniem pieniężnym, towarzyszącym przez kolejne lata.

Gdzie założysz rachunek?


Konto bankowe lepsze od skarbonki
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Obecnie użytkowanie konta bankowego jest standardem, tak samo, jak wykorzystywanie kart płatniczych. Dużo banków zapewnia, że udostępnia darmowe konto bankowe, co jest najprawdziwszym wabikiem na odbiorców. Decydując się na podobne konto, zawsze powinno się porządnie zapoznać z przedstawioną ofertą, żeby przekonać się, że nie ma ona żadnych ukrytych kosztów. Równocześnie trzeba pamiętać, że użytkowanie bezpłatnego konta nie łączy się z tym, że pozostałe usługi również będą bezpłatne. Bank może żądać opłat za kartę płatniczą lub za wykonywanie transferów, czasami okres bezpłatnego korzystania z rachunku kończy się po roku lub dwóch latach. To wszystko powinno się bardzo starannie sprawdzić, żeby później nie być zawiedzionym.

Wachlarz usług finansowych okazuje się obecnie bardzo szeroki, więc każdy może dobrać te optymalne dla siebie. Należy tylko dokładnie zaznajamiać się z poszczególnymi ofertami lub promocjami, by mieć pewność, że to właśnie to czego się potrzebuje.