Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Każdego roku o tej porze sen spowiek spędza nam rozliczanie podatku

Aktualności

Co roku, przy okazji rozliczania PIT-u możemy przekazać 1% podatku na określoną organizacje. Jest to naprawdę proste, nic nie kosztuje, dobrze więc mieć to na uwadze. Jeden procent trafia do organizacji charytatywnych, jakie są pomocne najbardziej potrzebującym, jest to skromna, lecz jak bardzo duża pomoc. Na szczęście każdy jest w stanie przekazać ten symboliczny procent, dzięki czemu potrzebujący mogą uzyskać niezbędne wsparcie.

Rozliczenie PIT przez internet - najlepsze wyjście!
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Co do samego wypełniania, to jak pisaliśmy jest to naprawdę proste, a być może jeszcze mniej zajmujące, kiedy skorzystamy z nowatorskiego sposobu do rozliczania PIT - wartościowe informacje pod tym adresem. Najlepsze jest do tego darmowy program do rozliczenia pitów, jaki intuicyjnie, całkowicie automatycznie oraz bezproblemowo pozwala na jak i bezbłędne rozliczenie PIT-u. Jeden procent to specyficzna pomoc, bo datek nie jest przekazywany fizycznie, co znaczy, że darczyńca nie musi sięgać do kieszeni, żeby wyciągnąć parę złotych. Nie jest to więc impulsywne, nieprzemyślane działanie, a raczej przeciwnie, darczyńca świadomie wie, komu przekazuje pomoc.

Jest dodatkowo jedna sprawa, o której w tym momencie musiałbyś pamiętać. Oczywiście rozchodzi się o jeden procent Twojego podatku. Trzeba wybrać fundację, którą zdecydujesz się wesprzeć. Tym bardziej należałoby to uczynić, iż wspomożesz chore dzieciaczki, a to bywa najbardziej dobra okazja w roku, by uczynić coś dla innych. Choroba pociechy to dla każdego jednego rodzica duży problem i to nie jedynie natury finansowej, dlatego też nie wskazane jest mając taką możliwość izolować się na chorobę drugich. Zanim zatem wyślesz swoje rozliczenie podatkowe do urzędu wybierz fundację i podaruj jeden procent swojego podatku, zasilając tym samym jej konto. Ciebie to nie obciąży, a te pieniądze z pewnością zostaną właściwie wykorzystanie. Być może nawet znasz sam kogoś, kto pozostaje pod opieką takiej fundacji, wówczas kwestia wyboru będzie dla Ciebie jeszcze prostsza. Nie rozmyślaj więc tylko wskaż organizację pożytku publicznego i przekaż jeden procent (przejdź na tę stronę) tym, którzy na tę pomoc czekają.

Identycznie jak mowa o przekazaniu jednego procenta, to również jest to bardzo łatwe, ponieważ jest od tego jedno pole, w które wpisuje się organizację, na której konto należy przekazać tę drobną kwotę. Jak w obecnym roku przymierzamy się do wypełnienia deklaracji podatkowej i jeszcze nie zdajemy sobie sprawę, jak chcemy to wypełnić, to na pewno najkorzystniej kiedy wybierzemy wersję cyfrową, oszczędzimy sobie dzięki temu wielu kłopotów i zmartwień. Szczególnie, iż wypełnianie online jest całkowicie darmowe, więc szkoda, jakbyśmy z tego nie skorzystali.