Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Jak zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? Zainwestuj w mało popularne języki albo zrób jakiś fajny kurs!

Aktualności

W współczesnych czasach konkurencja na rynku pracy jest ogromna - nie da się zaprzeczyć, iż bynajmniej nie jest prosto zdobyć dobrze płatną pracę, bowiem zwykle o najlepsze prace musimy konkurować z kilkunastoma czy nawet kilkudziesięcioma kandydatami o najwyższych kwalifikacjach. Jak więc zwiększyć swą konkurencyjność na rynku pracy? Dzisiaj przedstawiamy kilka rozwiązań. Jeśli z nich skorzystasz, bez wątpienia będziesz miał o wiele lepszą pozycję wyjściową, co w niedługim czasie musi przełożyć się na o wiele lepsze zarobki!

japoński Wrocław
Author: John Carkeet
Source: http://www.flickr.com
Ucz się dowolnego języka obcego!
W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych wymagana jest praktycznie w każdej branży. Oczywiście zdecydowanie najbardziej standardowym językiem obcym jest angielski, więc jeśli chcesz powiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy, musisz zainwestować także w znajomość innego języka. Jeżeli chcesz mieć naprawdę wielki atut w ręku, wtedy niewątpliwie powinieneś zdecydować się na uczenie jakiegoś mniej popularnego języka - na przykład fantastycznym wyborem będzie na pewno chiński (polecamy). Oczywiście jego nauka wymaga wiele wyrzeczeń i pracy, jednak osoby znające biegle chiński są w stanie znaleźć naprawdę wyjątkowo świetnie płatną pracę właściwie od ręki. Podobnie jeśli chodzi o japoński wrocław (dowiedz się więcej) lub inne większe miasta mają właściwie przez cały czas świetne propozycje pracy dla ludzi ze znajomością tego języka. Oczywiście nie da się zaprzeczyć, że nauka takiego mało popularnego języka wymaga znacznie więcej chęci, czasu i pieniędzy wydanych na naukę, jednak taka inwestycja z pewnością mocno się opłaca - jeżeli będziesz znał chiński, wówczas to pracodawcy będą bić się o Ciebie.

Kursy dokształcające
Dodatkowo możesz postawić na wszelkiego rodzaju kursy doszkalające. Jeśli już masz pracę, a równocześnie mądrego szefa, wówczas będziesz mógł liczyć nawet na opłacenie części kosztów takiego szkolenia - pracodawcy bez wątpienia doceniają inicjatywę swoich pracowników i będą chętnie inwestować w ich rozwój. Szkolenia dadzą Ci nowe umiejętności, które nie tylko poprawią efektywność Twojej pracy, a równocześnie będą fantastycznym argumentem w Twoim ręku w czasie rozmów o Twojej dalszej karierze w firmie oraz o podwyżce, którą bez wątpienia będziesz mógł dla siebie dostać od szefa!