Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Udostępniasz swoje dane personalne różnorakim przedsiębiorstwom? Dowiedz się, czy będą bezpieczne

Aktualności

Każdy mieszkaniec ma prawo do ochrony dotyczących swoich danych personalnych. Regulacja o ochronie danych osobowych ma na celu przede wszystkim zabezpieczać osoby fizyczne, których dane osobowe są, czy też zdołają być przetwarzane przez rozmaite osoby, instytucje, organizacje.

pieniądze - widok
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
ochrona danych - przejdź do strony - osobowych to pojęcie regulowane przez przepisy ustawy z roku 1997 o ochronie danych osobowych. Chociaż rzeczona ustawa liczy sobie już kilkanaście lat, wciąż dokonywane są procesy mające za zadanie zwiększenie poziomu bezpieczeństwa zgromadzonych danych osobowych. To bardzo istotne, gdyż w dzisiejszych czasach nasze personalia są jeszcze mocniej zagrożone. Udostępniamy je nieomal na każdym kroku: przy ewentualności uczestniczenia w konkursach oraz loteriach, rejestrując się na stronach sieciowych czy nawet dokonując transakcji zakupowych. Niesamowicie ważne jest, by mieć świadomość, których danych pod żadnym pozorem nie przekazywać osobom postronnym.

Wielu osobom zdaje się, że taka osoba nie jest niezbędna w ich firmie. Jednakże znaczna część właścicieli firm jest w bardzo dużym błędzie, albowiem dzisiaj funkcjonuje wielu hakerów, którzy nie mają żadnych skrupułów do pozyskiwania danych osobowych. Ciężko jest uniknąć w dzisiejszych czasach sytuacji, w jakich musi się podać swoje personalia osobowe. Upubliczniamy je tak naprawdę wypełniając każdy druk oraz deklarację, udzielając się w życiu internetowym czy zawierając umowę o dostęp do jakichś usług.

Istotne jest to, by być świadomym, które informacje można podać, a których w żadnym razie nie wolno wpisywać. Trzeba również upewnić się, że osoba, która zbiera od nas informacje osobowe, jest do tego naprawdę upoważniona. administrator bezpieczeństwa informacji bywa odpowiedzialny za nadzór nad uwzględnianiem przepisów i środków bezpieczeństwa względem przetwarzania oraz udostępniania danych osobowych.

Pasjonuje Cię omawiana kwestia? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie (http://snmw.pl/skup-wycena/monety/), która również przedstawia tego rodzaju teksty. To z pewnością da Ci do myślenia!

Już dziś zatroszcz się o bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników oraz firmy. Zaangażuj odpowiednią osobę na stanowisko ABI. Możesz mieć pewność, że wszelakie dane osobowe od tego momentu będą nie do ruszenia.