Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Ty siedzisz w domu - dostawca Cię szuka

Aktualności

Czy w dobie internetu i google’a łatwo wyszukać najlepszego dostawcę? Wcale nie. Pomijając nawet problemy z przedarciem się przez marketingowy zgiełk, natychmiast zostaniemy zmuszeni do analizowania i porównywania ofert wielu dostawców. Będziemy musieli wykopać spośród wielu linków potencjalnych oferentów, cierpliwie przeglądać ich oferty i porównywać lub kolejno wysyłać zapytania o dostępną ofertę.


WWW
Author: Bull3t
Source: http://www.flickr.com
Wraz ze wzrostem liczby klientów szukających w internecie najlepszych ofert- rośnie znaczenie marketingu internetowego. Niestety wypacza on wyniki oddawane przez wyszukiwarki i z dnia na dzień trudniej wyszukać atrakcyjną ofertę. Nawet wpisując miejscach wyszukiwarki otrzymamy odnośniki nie do jego stron, ale do innego portalu..

Najlepiej by było, gdyby ktoś wykonał tę pracę za nas i dopasował nam najlepszą ofertę. Ale kto? A może sami dostawcy! – Przecież to oni posiadają wachlarz interesujących nas ofert!


Zakupy w internecie będą prostsze i przyjemniejsze jeśli nie będziemy musieli samodzielnie porównywać ofert dostawców. Wyobraźmy sobie, że moglibyśmy jeszcze lepiej dobrać nasze wymagania dotyczące towaru lub usługi, a firmy zaproponują nam swoje oferty. Jawna konkurencja jest zapewnieniem najdogodniejszych warunków ofertowych.