Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Hotel w nastrojowym mieście - Wrocławiu.

Aktualności

Wrocław to miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa bogata jest w liczne tereny zielone - parki i skwery. Najsłynniejszym rezerwatem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin - krzewów oraz rabat kwiatowych. Usytuowana tam jest także pijalnia wód mineralnych. O każdej porze roku do Wrocławia przyjeżdża wielu wczasowiczów.

Pokój w hotelu we Wrocławiu
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu każdy bez wyjątku znajdzie miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie destynacja dla staruszków. Znajduje się tam też dużo bardzo fajnych hoteli. Jednym z najbardziej znanych hoteli we Wrocławiu jest Hotel Europeum, usytuowany w samym centru, w pobliżu Rynku. Obecnie hotel w centrum Wrocławia cechują się szeroką ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standardem oferowanych usług. Oferują weekend lub dłuższy pobyt połączony z pobytem w spa i pełną odnową biologiczną. Pozwala to urlopowiczom zregenerować się , nabrać sił witalnych, odnowić ciało i rozluźnić umysł.

Sala konferencyjna we Wrocławiu
Author: Jason Wohlford
Source: http://www.flickr.com
W nowoczesnych hotelach znajdują się też Centra Konferencyjno-Szkoleniowe przystosowane do organizacji różnych form mityngów biznesowych, konferencji i kursów. Miejsca te łączą ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z szerokim zapleczem konferencyjnym oraz mnóstwem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w hotelu służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne Wrocław, w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty oferują także catering i wyżywienie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Osoby biorące udział w szkoleniach mogą w wolnym czasie wybrać się na organizowane na terenie hotelu potańcówki, karaoke czy tematyczne wieczorki. Goście mogą także użytkować hotelowy ogród, gdzie często organizowane są pikniki z ogniskiem. Hotele we Wrocławiu to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.