Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Najlepsza alternatywa dla użytkowników taksówek

Aktualności

Jeżeli zdarza ci się czasem udać na ważną uroczystość, imieniny bądź inne wydarzenie, własnym autem, po czym wlejesz w siebie kilka głębszych, bądź ostrożny! Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu dostaje się znaczne kary - strata prawa jazdy lub nawet wolności! Nie mówiąc już o tym, że prowadząc pod wpływem alkoholu, stanowisz niebezpieczeństwo dla siebie jak i innych ludzi znajdujących się na jezdni. Jeżeli jednak już znalazłeś się daleko od domu i dałeś namówić na kilka drinków, a samochodu nie uśmiecha ci się porzucać, jest na to sposób - wynajmij nocnego szofera!

transport - perspektywa
Author: C Foulger
Source: http://www.flickr.com
night drivers to pracownicy specjalnych korporacji przewozowych, którzy dowiozą cię do domu twoim własnym autem. Nie ma co ryzykować prowadzenia po kielichu, gdy masz okazję zamówić tego rodzaju usługę. Szofer przyjedzie do ciebie własnym autem lub skuterem, który można złożyć i schować w twoim bagażniku, żeby usługodawca miał czym wrócić. Zapewne nie raz trafiło ci się pojechać na imprezę autem ,po czym zmuszony byłeś wracać taryfą do domu, a auto odbierałeś następnego ranka, bowiem popłynęło morze alkoholu. Teraz tego rodzaju sytuacje powoli odchodzą do lamusa, właśnie za sprawą działalności night drivers.

Ceny są tożsame z opłatami za taksówkę, a profity niewymiernie lepsze. Wraz ze swoim samochodem zostaniesz odstawiony pod sam dom, żona na kolejny dzięń nawet nie zauważy, że wypiłeś z kolegami po kielichu. Dodatkowym atutem tego rodzaju firm jest ich duża dostępność. Night drivers usytuowani są we wszystkich częściach kraju, z tego powodu nie musisz martwić się o powrót z wesela lub z zimowiska w górach, najdalej w promieniu kilkudziesięciu kilometrów kierowca czeka na twój znak. Poza tym, stałym użytkownikom przyznawane są zniżki w wysokości 10% od podliczonej kwoty przejazdu.

Sprawdź moje łącze (https://intrader.pl/130-wycieraczki-i-spryskiwacze) - tam oczekuje na Ciebie nowa dawka rewelacyjnych wpisów. Nie odkładaj tego na później! Będzie miło, jeżeli zostawisz swą ocenę.

Korporacje tego rodzaju mają w zanadrzu również zwykłe serwisy taksówkarskie, zmianę opon oraz oddawanie i odbieranie samochodu z warsztatu.

Opcja szofera na zawołanie od paru lat cieszy się powodzeniem w zachodniej Europie, lecz od niedawna jest dostępna w naszym kraju. Jest to doskonała alternatywa dla ludzi, nie zawsze mogących przewidzieć, jak rozwinie się spotkanie w interesach lub urodziny brata, a za to bardzo są przywiązani do swoich samochodów i wszędzie nimi jeżdżą. Nie powinniśmy ryzykować jazdy pod wpływem alkoholu, ryzykujesz tym utratę prawa jazdy a także zdrowia - swojego i osób przypadkowych.