Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Jak winien wyglądać prawidłowy przyjmowanie domi od developera?

Aktualności

Wydawałoby się, iż odszukanie odpowiedniego mieszkania i wpłacenie pieniędzy to schyłek kłopotów, niestety to jeszcze nie wszystko. Ostatnią rzeczą, jaką musisz nadal uczynić jest odbiór mieszkania od dewelopera. Po pierwsze na odbiór techniczny mieszkania umów się za dnia, a nie przykładowo wieczorem podczas gdy robi się już ciemno. Czemu? Bo za dnia widać wszelkie możliwe nierówności, uszkodzenia bądź inne skazy. Przy świetle dziennym bez trudu dostrzeżesz na przykład nierówności podłoża czy tynku.


w kuchni
Author: Sarah Roth
Source: http://www.flickr.com
Pamiętaj również o tym, żeby nic nie robić w pośpiechu jeśli chodzi o mieszkania (zobacz również baza inwestycji) na sprzedaż we Wrocławiu. W końcu jest to Twoje mieszkanie, w związku z tym masz prawo precyzyjnie je obejrzeć oraz nie musisz się niczego obawiać, deweloper natomiast nie ma prawa Cię naglić. Odbierając mieszkanie od dewelopera powinno porządnie przyjrzeć się wszelkim szczegółom. W końcu to Ty płacisz za mieszkanie, więc powinno być one ścisłe z Twoimi oczekiwaniami, oraz także z rzeczami, jakie zostały uwzględnione w umowie - sprawdź koniecznie.

Z jakiej racji choćby masz płacić na przykład za nierówną, niepoprawnie stworzoną podłogę? Wiele osób decyduje się dodatkowo na zaangażowanie inspektora budowlanego, jest to koszt plus minus 200 - 300 złotych, jednakże masz pewność, że profesjonalny inspektor budowlany bezspornie niezwykle dokładnie oceni mieszkanie i to pod każdym względem. Takiej osobie możesz w pełni zaufać - polecamy.


Wskazane jest dowiedzieć się jak powinien wyglądać taki odbiór mieszkania i także na jakie rzeczy powinno się potrzebnie zwrócić uwagę podczas tej sytuacji.

Nie zwlekaj - jeśli masz ochotę uzyskać uzupełniające treści na ów temat, wiedź, że bezpłatne wejście na ten link doprawdy nie obciąży Cię finansowo.

Mieszkania na sprzedaż wrocław to trudny rynek i należy być ostrożnym. Jeśli jednak decydujesz się na samoistne odjęcie mieszkania od dewelopera to nie zapomnij o zabraniu ze sobą kilku niezbędnych, istotnych rzeczy, takich jak centymetr, poziomicę, stalowy kątownik no i oczywiście umowę wspólnie z projektem mieszkania.
Skandynawia we wnętrzu
Author: Pracownia Anny Koszeli
Source: Pracownia Anny Koszeli
Bądź dokładny. Zawsze szczegółowo obejrzyj ściany, podłogi, stwierdź czy mieszkanie jest ścisłe z projektem, czy użyto takich materiałów za które zapłaciłeś, czy gniazdka znajdują się w tych miejscach, w jakich są oznakowane na projekcie itd.