Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Tradycyjne podarunki reklamowe

Aktualności

Do tradycyjnych już gadżetów reklamowych należą między innymi kubeczki, ołówki, kalendarze oraz wizytówki. Techniki nadruku nie zmieniają się tutaj od lat, może tylko dodaje się nowe możliwości takie jak wydruk fotografii na kubeczek, jednak istota reklamy w owej formie pozostaje niezmienna. Najbardziej popularną formą nadruku na tych prostych akcesoriach jest logo firmy, prawie zawsze jedno czy też dwukolorowe i ewentualnie hasło reklamowe.

firma - odbitka
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Tradycjonaliści nie podążają za modą, nie wyszukują wielokolorowych wydruków ze skomplikowanymi kształtami na trudnych do zadrukowania powierzchniach ale selekcjonują to co sprawdza się od wielu lat, co będzie relatywnie tanie, posiadają swoich wypróbowanych drukarzy, interesuje ich poligrafia reklamowa i na tym ugruntowują swą politykę reklamową. Wyłącznie dla niezwykle ważnych oraz newralgicznych klientów rezerwują u siebie możność zlecenia bardziej oryginalnego produktu i co za tym idzie zastosowania bardziej współczesnych technik nadruku. W takiej ofercie znajdują się rytowane zestawy do golfa biurowego, szachownice, chromowane komplety do drinków, bądź zestawy przyrządów geodezyjnych z wyszukanym wykończeniem. W tychże sytuacjach najczęściej stosuje się rytowanie, które jest usługą bardziej kosztowną ale bardziej elegancką podkreślającą wagę klienta.

firma - odbitka
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj modne ostatnimi czasy gadżety w eko stylu wymagają nierzadko zastosowania wyjątkowego wariantu nadruku. Przykładem mogą być biodegradowlane długopisy reklamowe zrobione z wyjątkowego tworzywa z ziaren kukurydzianych, na których stosuje się tamponadruk. To technika idealna do takich właśnie niedużych przedmiotów o krzywionych nawierzchniach jak długopisy czy zapalniczki.

Następnym modnym gadżetem ekologicznym są ołówki w drewnianej oprawce na jakich przeważnie nadruk odbywa się z pomocą lasera. Niekiedy ołówki nie są pojedynczo oznakowane, ale naznaczeniu ulega zapakowanie czy to papierowe czy bardziej gustowne metalowe. Modne są również nadruki na rzeczach z ekoskóry zgodnie z kierunkiem, iż skóra naturalna jest niemodna bo wymaga zabijania zwierząt. Inskrypcja na skórze odbywa się z pomocą lasera czy też tłoczenia, a znakować firmowymi logo możemy wszystko, zaczynając od aktówek, skoroszytów jak też etui na okulary albo karty kredytowe, przez breloki portfele.