Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Czemu warto zlecić zrobienie filmu promocyjnego profesjonalistom? Dlaczego jest to tak istotne?

Aktualności

dobry kamerzysta Produkcja promocyjnego filmu może kosztować różnie, być może będzie to dla nas za dużo, a może mało, albo właśnie tyle, na ile mamy przeznaczony budżet. Najważniejsze to oczywiście, by w przystępnej cenie zyskać jak najlepszą jakość. Najbardziej ważny jest bowiem efekt końcowy, czyli to, czy nasz film będzie podobał się klientom i czy po jego zobaczeniu staną się oni naszymi klientami.

Kamera
Author: Rodrigo Foggiatto
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy, ażeby produkcja filmów promocyjnych była na jak najbardziej wysokim poziomie, warto zatrudnić do tego najbardziej porządnych profesjonalistów. Jak znaleźć taką ekipę? Zasada jest bardzo łatwa i sprawdza się do wielu dziedzin. Jak poszukujemy lekarza czy prawnika, to przed dokonaniem wyboru, do jakiego specjalisty się udamy, zobaczmy ich doświadczenie. Przecież nie powierzylibyśmy naszego zdrowia osobie, która dopiero uczy się profesji - nie zlecimy przygotowanie promocyjnego filmu firmie bez doświadczenia. To samo odnosi się do sytuacji, gdzie jest to produkcja filmów szkoleniowych. Muszą one być wyprodukowane z zachowaniem najbardziej wysokiej jakości, tak ażeby ludzie planowali je oglądać, a pod takim wpływem, ażeby nabywali produkty reklamowanej firmy. Wykwalifikowana ekipa filmowa ma za sobą wiele produkcji, w jakich zainwestowani sporo w niezbędną wiedzę, wysokiej jakości sprzęt i najlepszych, najbardziej doświadczonych i utalentowanych ludzi. Nie możemy na tym oszczędzać, bo jeden niższej jakości element może zniweczyć cały trud. Dość duże znaczenie ma też to, czy zawiążemy współpracę bezpośrednio z domem produkcyjnym czy z agencją marketingową, która będzie pośredniczyć w dziedzinie produkcji filmu i wynajmuje w tym celu podwykonawcę. Cena w takiej sytuacji może dość mocno wzrosnąć, nawet o 30 procent - .

Kontakt przez pośrednika ma także pozostałe wady, może na przykład utrudniać komunikację, a to będzie mieć znaczący wpływ na współpracę oraz wynik końcowy. Najbardziej fachowe domy produkcyjne mają najczęściej bardzo szeroką gamę narzędzi oraz najlepszego sprzętu filmowego. Na planie niezwykle istotny jest każdy element. Jeżeli jeden z nich będzie szwankował, np. będzie za słaby mikrofon lub za mało świateł, to już całkowity plan może się nie udać. Tego rodzaju film, nawet przez prosty błąd, jest w stanie stracić na fachowości.