Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/elemiskasyfiskalne.pl/includes/menu.inc).

Przygotowując turniej pamiętaj o atrakcyjnych nagrodach!

Aktualności

Przygotowując wydarzenia takie jak turnieje, nie powinno się zapomnieć o właściwych statuetkach. Jest wskazane, aby dane trofeum było unikatowe – tak, by obdarowany istotnie był z niego zadowolony. Zatem wskazane jest korzystać z usług firm, które oferują wyprodukowanie różnego rodzaju statuetek. Propozycja tego typu przedsiębiorstw bywa bardzo zróżnicowana. A przy tym w tego typu punktach nie ma trudu z dostosowaniem danej statuetki do gustów nawet najbardziej wybrednych osób.

panorama - zdjęcia
Author: Ulrich Peters
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mogą przydać się statuetki (drukxl.pl/41-trofea-statuetki) na zamówienie? Okazuje się, że w bardzo licznych. Trudno wyobrazić sobie którekolwiek igrzyska sportowe, jakich laureat nie otrzymałby odpowiedniego trofeum. Ta sama kwestia tyczy się różnego typu konkursów – które organizuję się między innymi w dużych firmach lub fundacjach. Jednakże statuetka winna być odpowiednio zaprojektowana – tak aby idealnie odpowiadać konkretnej okazji. Na rynku istnieje wiele firm, jakie w swoim katalogu mają statuetki na zamówienie. Umożliwia to znalezienie nie jedynie odpowiedniego wzoru, ale także graweru.

Istnieje nader dużo form, jakie może przyjąć statuetka. Na początku należy zwrócić uwagę, iż wcale niekoniecznie musi być ona wyprodukowana z mosiądzu. Coraz częściej widuje się na przykład rozwiązania z kryształu. Tego typu konstrukcja jest znacznie lżejsza, a obok tego wygląda tak samo dobrze. Jaka jest cena takiej statuetki? Całość zależeć będzie od stopnia zaawansowania projektu. Gdy chodzi o prosty grawer (sprawdź tutaj) na trofeum, wtenczas koszt może się zaczynać już od parudziesięciu złotych. A gdy ktoś potrzebuje całkowicie nowego projektu z indywidualnym kształtem – wówczas cena staje się o wiele wyższa. Szczęśliwie na rynku istnieje duża konkurencja w tej niszy, przez co stale można liczyć na znalezienie jeszcze bardziej atrakcyjnej ceny. Zaś za sprawą możliwości przeszukiwania ofert w sieci Internetowej, stale da się w prosty sposób dokonać ich porównania. Zatem z pewnością będzie się dało znaleźć takie rozwiązanie, jakie perfekcyjnie spodoba się organizującym eventy – oraz samym uczestnikom.